Складіть квадратне рівняння, у якому старший коефіцієнт дорівнює −7, другий коефіцієнт дорівнює 8,

а вільний член дорівнює 4. *

Ответы на вопрос

Отвечает Потёмкин Тёма.

Ответ:

x1 = 4+2√11/7

x2 = 4-2√11/7

Объяснение:

-7x² (старший коефіцієнт)

8х (другий коефіцієнт)

4 (вільний член)

-7x² + 8x + 4 = 0|× (-1)

7x² - 8x - 4 = 0

не знаю потрібно було рішення чи ні, але ось:

D= 64-4×7×(-4) = 64+112 = √176 = 4√11

x1 = 8+4√11/14 = 2(4+2√11)/14 = 4+2√11/7

x2 = 8-4√11/14 = 2(4-2√11)/14 = 4-2√11/7