Знайдіть сьомий член і суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії ( а n ), якщо а 1 = 4; d

= - 2. ПАМАГИТИ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Охотников Пётр.

Ответ:

Ответ:

a_7=-8

S_{20}=-200

Объяснение:

a_1=4;d=-2

a_n=a_1+(n-1)*d

a_7=4+(7-1)*(-2)=-8

a_{20}=4+(20-1)*(-2)=-24

S_n=\frac{a_1+a_n}{2}*n

S_{20}=\frac{4+(-24)}{2}*20=-200