Скільки цілих розв'язків має нерівність -11≤3x-2≤4


Ответы на вопрос

Отвечает Сенцов Ромчик.

-11\leq 3x-2\leq 4\\-9\leq 3x\leq 6\\-3\leq x\leq 2