Використовуючи формули, знайдіть похідну функції f(x)=√х у точках 1; 4;16. СРОЧНО ДАЮ 80 БАЛЛОВ

ЛЮДИ ПОМОГИТЕ !!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гимон Алина.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=√х

f'(x)=1/2√х

f'(1)=1/2√1 =1/2*1=1/2=0,5

f'(4)=1/2√4=1/2*2=1/4=0,25

f'(16)=1/2√16=1/2*4=1/8=0,125