ПОМОГИТЕ СРОЧНО!яке значення з розвязком рівняння 4(х-3)=х+6 а) 0 б)-2 в)-6 г) розвязку немає.


Ответы на вопрос

Отвечает Адамова Екатерина.

Ответ:

в

Объяснение:

4(x-3)=x+6

4x-12=x+6

4x-x=12+6

3x=18

x=6