Відомо, що 2а-в=5 обчисліть значення виразу 6а-3в


Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

Если 2a - b = 5, то
2a * 3 - b * 3 = 5 * 3
6a - 3b = 15