Запиши рівняння дотичної до графіку функції y=2/x в точці x=0,2Відповідь:​


Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Лиза.

Ответ: y'(0,2)=-50.

Объяснение:

y=2/x      x₀=0,2.

Кутовий коефіцієнт дотичної:  y'(x₀)=(2/x)'=-2/x²

y'(0,2)=-2/x²=-2/0,2²=-2/0,04=-50.