Запиши рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x2+9x+6 в точці з абсцисою x0=1. Рівняння

дотичної: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ: f'(1)=11.

Объяснение:

f(x)=x²+9x+6      x₀=1.

Кутовий коефіцієнт дотичної:  f'(x)=(x²+9x+7)'=2x+9

f'(1)=2x+9=2*1+9=2+9=11.