У магазині продають електронні книги , вироблені двома різними компаніями. Виявилося , що зі 150

електронних книг , відібраних випадковим чином , 30 книг вироблені першою компанією . Знайдіть імовірність того , що перша вибрана навмання в цьому магазині електронна книга вироблена 1)першою компанією.2)другою компанією.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобрецова Настя.

150-30=120книг-зроблені 2 компанією

30/150*100=20%-ймовірність,що книга зроблена 1 компанією

120/150*100=80%-ймовірність,що книга зроблена 2 компанією