Чому дорівнює значення похідної функції f у точці x 0 якщо f (x) = 8 / x + 5 x - 2 , x 0 = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Темиркулов Абдылас.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=\frac{8}{x}+5x-2\\f'(x)=-\frac{8}{x^2}+5\\f(2)=-\frac{8}{4}+5=3