Обчисли перші п'ять членів геометричної прогресії, якщо b1=40 і q=-0,5 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Малютина Светлана.

Відповідь:b2= -20

b3=10

b4= -5

b5=2,5

Пояснення:

Отвечает Колтунова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

b1=40   , q=-0,5

formuła;  bn=b1*q^(n-1)

b2=40*(-0,5)=-20

b3=40*(-0,5)²=40*0,25=10

b4=40*(-0,5)³=40*(-0,125)=-5

b5=40*(-0,5)^4=40*0,0625=2,5