Знайдіть значення аргументу функції у = -3х + 7, якщо у = 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Егор.

Ответ:

2

Объяснение:

1=-3х+7

-3х+7=1

-3х=1-7

-3х=-6

х=-6/(-3)

х=2