Знайдіть номер члена геометричної прогресії (Вn), який: Дорівнює 80 якщо В1=5, q=2 А)4 Б)5 В)3 Г)

16

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Рахат.

b_{n} =b_{1}*q^{n-1} \\80=5*2^(n-1)\\2^(n-1)=16\\n-1=4\\n=5

Б) 5