СРОЧНО! Сума четвертого і одинадцятого елементів арифметичної прогресії дорівнює 36 а сьомий

елемент цієї прогресії дорівнює 20.Знайдіть різницю прогресії. З рішенням

Ответы на вопрос

Отвечает Шатропова Полина.

a_4+a_{11}=36\; \; ,\; \; \qquad \qquad \qquad \qquad \qquad a_7=20\\\\(a_1+3d)+(a_1+10d)=36\; \; ,\qquad \qquad a_1+6d=20\\\\2a_1+13d=36\; \; ,\;\; \qquad \qquad \qquad \qquad \quad a_1=20-6d\\\\2(10-6d)+13d=36\\\\20-12d+13d=36\\\\d=36-20\\\\\boxed {\; d=16\; }