Знайдіть таке додатнє число що різниця між потроєним квадратом цього числа та його подвоєним кубом

набуває найбільшого значення​

Ответы на вопрос

Отвечает Сусь Евгения.

Ответ:1) g = x * (18x) = 18x - x².

g '= 18 - 2x

g '= 0

18 - 2x = 0

x = 6

Відповідь: x = y = 6, максимум f = (6 * 6) ² = 1296,

2) прости але

Объяснение: