Значення змінних х і у є такими, що виконуються рівності x+y=6, ху=-3. Знайдіть значення вираз

x^4*y^2+x^2*y^4​
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

378

Объяснение:

x^4*y^2+x^2*y^4​ = x^2*y^2(x^2 + y^2) = x^2*y^2(x^2 + y^2 + 2xy - 2xy) =

= x^2*y^2((x^2 + y^2 + 2xy) - 2xy) =  x^2*y^2((x+ y)^2 - 2xy) =

= (xy)^2((x+ y)^2 - 2xy) = (-3)^2( 6^2 - 2*(-3)) = 9*(36 + 6) = 9*42 = 378