Знайдіть суму перших восьми членів арифметичної прогресії -1;1;3…:


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

S=(3+5)/2*6=24

24+1-1=24

Відповідь:24.

Отвечает Майская Злата.

Ответ:

Объяснение:

d=1-(-1)=2

d=2

Sn=  [2a1+d(8-1)]*8/2

S8={2(-1)+2(8-1)/2 *8

S8=(-2+14)*4/2

S8=12/2 *4=24

S8=24