Площа прямокутника дорівнює 32 см2. Чому дорівнюють сторони прямокутника, якщо одна з них на 4 см

більша, ніж друга ?

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Вероника.

Ответ:

х(х+4) = 32

х² + 4х -32 = 0

за теоремою Вієта

х1 = 4;  х2 = -8

-8 не підходить.

отже сторони прямокутника

менша 4 см

більша 4+4 = 8 см

Объяснение: