Розв’яжіть систему рівнянь , та вкажіть розв’язок ( у відповідь ви записуєте пару чисел у дужках

через крапку з комою без пробілів. Наприклад (1;2) 2x +y=2,x-y=10

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Відповідь:2x+y=2

x-y=10

3x=12

x-y=10

x=4

4-y=10

4-10=-6

(4;-6)

Пояснення: