Скільки коренів має рівняння : 3(х+8)=х(х+3). Ответы : А) Два, Б) Один, В) Жодного корення, Г)

Безліч коренів. С РЕШЕНИЕМ. ПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:

Объяснение:

Раскроем скобки

3x + 24 = x^2 + 3

x^2 + 3 - 3x - 24 =0

x^2 - 3x - 21 = 0

D = 9 + 4* 21 >0 , значит имеет 2 корня