ПоМОГИТЕ!! Турист проплив моторним човном урогу річкою 25 км, а назад спустився плотом. Човен

проплив на 10 год менше ніж плотом. Знайдіть швидкість течії річки, якщо швидкість човна у стоячій воді 12км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Алеся.

Ответ: скорость течения реки 10 км/ч.

Объяснение:

Пусть скорость течения реки - x.      ⇒

\frac{25}{12-x}-\frac{25}{x}  =10\\25*x-25*(12-x)=10*x*(12-x)\\25x-300+25x=120x-10x^{2} \\10x^{2} -70x-300=0  |:10\\x^{2} -7x-30=0\\D=169;\sqrt{D} =13.

x₁=-3 ∉           x₂=10.