Знайти похідну функції f(x)=x^6 f(x)=X^5:5 f(x)= -(1:x^3)


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=x^6\\f'(x)=6x^5\\f(x)=\frac{x^5}{5}\\\\ f'(x)=\frac{1}{5}*5x^4 =x^4\\f(x)=-\frac{1}{x^3} =-x^{-3} \\f'(x)= - *(-3)x^{-4} =3x^{-4} =\frac{3}{x^{4} }