У коробці лежать 20 фломастерів, з яких 2 фломастери червоні. Визначте ймовірність того, що

навмання взятий фломастер буде червоним.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

10%

Объяснение:

Пусть 20 фломастерів буде 100%. Тоді 1 = 100/20=5%, 5*2=10% - ймовірність того що взятий фломастер червоний.