При яких значеннях параметра а рівняння 2x2+ax+3a=0 має один корінь?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаковец Ярик.

Ответ:

а=0 ; а=24

Объяснение:

D=a^2-24a=0

a(a-24)=0

a=0 ; а=24