1. Знайди область визначення функції y=√(x+8) *


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Настя.

Ответ:

[-8;+∞)

Объяснение:

y=√(x+8)

y=\sqrt{x+8} \\x+8\geq 0\\x\geq -8

[-8;+∞)