Знайдіть область визначення функції y = x - 6/x^2 - 121


Ответы на вопрос

Отвечает Курсакова Анастасия.

Ответ:

y=\dfrac{x-6}{x^2-121}\\\\x^2-121\ne 0\ \ \ \to \ \ \ \ (x-11)(x+11)\ne 0\ \ \to \ \ \ x\ne \pm 11\\\\x\in D(y)=(-\infty ;-11)\cup (-11;11)\cup (11;+\infty )

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ: х∈ (-∞;-11)∪(-11;11)∪(11;+∞)

Объяснение:

x^2 - 121≠0

(х-11)(х+11)≠0

(-∞;-11)∪(-11;11)∪(11;+∞)