Знайдіть центральні тенденції вибірки: 6; 6; 8; 10; 11; 13; 14; 14; 15; 23


Ответы на вопрос

Отвечает Тахиров Отабек.

Ответ:

Объяснение:

Центральні тенденції вибірки це середне арифметичне, мода і медіана вибірки.

6, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 14, 15, 23

1) середне арифметичне:

(6+6+8+10+11+13+14+14+15+23)/10=

=120/10=12

2) мода- значення, яке зустрічається найчастіше: 6 і 14

3) медіана - серединне значення:

(11+13)/2=24/2=12