Розвяжіть систему рівнянь 5x+2y=-4, -2x+3y=13 ПОЖАЛУСТА СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

у=3, х=-2

Объяснение:

В першому рівнянні виділимо х - х=(-4-2у)/5 підставимо х в друге рівняння

-2*((-4-2у)/5) +3у=13

(8+4у)/5 +3у-13=0

8+4у+15у+65=0

19у=57

у=3

х=(-4-2*3)/2=-2