за одну годину руху за течією і дві години проти течії човен проходить 34 км, а за дві години руху

за течією і одну годину проти течії він долає 38 км. Знайдіть швидкість течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Кристи.

Ответ:

2 км/год

Объяснение:

Нехай х - швидкість човна, у - швидкість течії.

\left \{ {{1(x+y)+2(x-y)=34} \atop {2(x+y)+1(x-y)=38}} \right\\\\\left \{ {{x+y+2x-2y=34} \atop {2x+2y+x-y=38}} \right.\\\\\left \{ {{3x-y=34} \atop {3x+y=38}} \right.\\\\\left \{ -3x+y=-34 } \atop {3x+y=38} \right\\------\\2y=38-34\\2y=4\\y=2

Відповідь: 2 км/год