Домоможіть. Срочно, дуже! Знайдіть сьомий член, та суму перших десяти членів арифметичної

прогресії, якщо a₁=8; d=-2​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоцуля Юра.

Ответ:

a7=a1+6d=8 + 6 \times (-2)=-4

S10= \frac{2a1+9d}{2}  \times 10 = \\  =   \frac{2 \times 8 + 9 \times ( - 2)}{2}  \times 10 =  - 10