Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії (bn) якщо b1 = 25; b3 = 1 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

b1=25   , b3=1

b3=b1*q²

1=25*q²

q²=1/25

q=1/5