Арифметичну прогресію задано формулою an=0,6n-4 Знайти суму усіх членів цієї прогресії з 17 до 32

включно.

Ответы на вопрос

Отвечает Верхоляк Елена.

Ответ: S₁₇₋₃₂=171,2.

Объяснение:

an=0,6n-4  S₁₇₋₃₂=a₁₇+a₁₈+...+a₃₂=?     n=16

a₁₇=0,6*17-4=10.2-4=6,2

a₃₂=0,6*32-4=19,2-4=15,2

S₁₇₋₃₂=(6,2+15,2)*16/2=21,4*8=171,2.