Координти точок перетину графіків функцій у = - 0,5х +2 та у = - 3 + 2х Варіанти відповіді: (2;1)

(-2;1) (2; -1) (- 2; - 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Вадим.

-0.5х+2=-3+2х

2.5х=5

х=2

у=-0.5×2+2=1

Відповідь: (2; 1)