Довжина прямокутника більша за його ширини на 3,2 см. Знайти сторони прямокутника, якщо його

периметр дорівнює 10,8 см. Якщо ширину прямокутника позначити через x, то умові задачі відповідає рішення :

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Камилла.

Ответ:

1) 10,8 : 2 = 5,4 ( см ) полупериметр

2) ( 5,4 - 3,2 ) : 2 = 1,1 ( см ) ширина

3) 1,1 + 3,2 = 4,3Z ( дм ) длина

Пошаговое объяснение:все правильно сам проверял