ІІ рівень 6. (2б) Розв'яжіть рівняння: .7. (2б) Розв’яжіть задачу:Сума двох чисел дорівнює –18, а

їх добуток дорівнює 80. Знайдіть ці числа.ІІІ рівень8. (3б) Задача.Пароплав пройшов 9 км озером та 20 км за течією річки за 1 год. Знайдіть швидкість пароплава, з якою він рухався озером, якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Анастасия.

Пояснення:

7.

Нехай числа будуть х та  y.     ⇒

{x+y=-18         {y=-x-18

{x*y=80         {x*(-x-18)=80          

-x²-18x=80

x²+18x+80=0     D=4     √D=2

x₁=-10     y₁=-8

x₂=-8      y₂=-10.

8.

Нехай швидкість пароплава, з якою він рухався озером х.    ⇒

\frac{9}{x}+\frac{20}{x+3}  =1\\9*(x+3)+20*x=1*x*(x+3)\\9x+27+20x=x^{2} +3x\\x^{2}-26x-27=0\\ D=784;\sqrt{D}=28.

x₁=-1 ∉     x₂=27.

Відповідь: х=27 км/год.