Точка К належить відрізку АВ = 9,8 см. Знайдіть довжину відрізка АК, якщо відомо, що АК більше за

КВ на 1,2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сухов Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

К∈АВ

АВ=9,8 см

АК>КВ и АК-КВ=1,2 см

Найти:

АК=?

Решение:

КВ=(9,8-1,2)/2=8,6/2=4,3 см КВ

АК=4,3+1,2=5,5 см - отрезок АК

Рисунок см. во вложении: