Розв*яжіть рівняння, використовуючи теорему Вієта : х2-15х+56=0 (у відповіді запишіть менший з його

коренів)

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

Объяснение:

x1+x2=15,  x1*x2=56,   корни  7  и 8

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

х2-15х+56=0

Д=225-56=169

х1/2=15+-13/2=

х1=1

х2=14