Срочно знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо потроєний квадрат більшого з них на 67

більший ніж сума квадратів двох інших​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

X

x+1

x+2

3x^2 -67 = (x+1)^2 + (x+2)^2

x^2 -6x - 72 = 0

x = 1/2 (6 +/- 18 )

x1 = - 6 не натуральное число

x2 = 12

числа

12;13;14

проверка

3*12^2 -67 = 13^2 + 14^2

365 =365

Объяснение: