Обчислити суму двадцяти перших елементів арифметичної прогресії, якщо а1=14 а10=-22


Ответы на вопрос

Отвечает Маслюченко Виктория.

Ответ:a10=a1+9d=14+9d=-22

9d=-36

d=-4

a20=14+19×(-4)=14+(-76)=-62

S20=(14+(-62))×20/2=-480

Объяснение: