У класі навчається 18 дівчаток і 12 хлопців. Навмання| вибирають одного учня дляучасті в шкільних

зборах. Якаймовірність того, що будевибрано хлопчика? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Бриль Мария.
12+18=30 всього дітей
12- хлопців
12/30=2/5
Відповідь 2/5 (або 0,4)