Різниця двох чисел дорівнює 14, а їх сума дорівнює 26.Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Витчимов Макс.

Ответ:

Объяснение:

{x-y=14

{x+y=26

{x=y+14

{y+14+y=26

{x=y+14

2y=26-14

{x=y+14

{y=6

{x=20

{y=6        ці числа