Розв'яжіть способом додавання систему рівнянь 4х-7у=11 3х+7у=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Мунинкин Серёжа.

Ответ:

(1;-1)

Объяснение:

метод підстановки

розв'язання на фото


Отвечает Щеголихина Даша.
7x=7
X=1,
4*1-7y=11
-7y=11-4
Y=-1