Не будуючи графіків рівнянь 7х+2у=13 і х-7у=-20, знайдіть координати точки їх перетину


Ответы на вопрос

Отвечает Кишаменова Екатерина.

Ответ:

(1;3)

Объяснение:

7х+2у=13    х-7у=-20 домножимо друге рівняння на 7, маємо

7х-49у=-140. Виразимо х через у

7х=13-2у

7х=49у-140

ліві частини рівні, прирівняємо праві -2у+13=49у-140

-2у-49у=-140-13

-51у=-153

у=-153: (-51)

у=3

підставимо значення х=3 в друге рівняння  х-7у=-20

х=-20+7*3=-20+21=1

отже точка перетину має координати (1;3)