Розв'язати систему двох рівння будь яким способом 3x + 7y = 31 та 2x +9y = 12 У відповідь записати

добуток значень x і y

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Влад.

Ответ:

-30

Объяснение:

розв'язую методом додавання:

3x+7y=31 |*(-2)

2x+9y=12 | *3

-6x-14у=-62

+

6х+27у=36

13у=-26

у=-2

знайшли у, тепер підставим його в будь-яке рівняння, щоб знайти х:

2х+9*(-2)=12

2х-18=12

2х=12+18

2х=30

х=15

добуток значень х та у:

15*(-2)=-30