Знайдіть суму і добуток коренів 3х^2+5х+2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Лиза.

Ответ:

х1 + х2 = -5/3

х1 * х2 = 2/3

Объяснение:

Теорема Вієта. Чому "/3", тому, що вона працює, коли біля квадрату немає коефіцієнтів. Для цього я поділив на цей коефіціїнт, тобто скоротив.