Розв‘яжіть систему рівнянь x+y=6; 3x-y=2 способом додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

\left \{ {{x+y=6} \atop {3x - y=2}} \right.

Додамо почленовано рівняння системи і розв'яжемо отримане рівняння:

4x = 8

x = 2

Підставимо значення x у перше рівняння системи і розв'яжемо отримане рівняння:

2 + y = 6

y = 4

Відповідь(2;4).