Скільки коренів має квадратне рівняння 8х^2 +26х-7=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

Ответ:1/4

Объяснение:

8х^2+26х-7

д=26^2-4×8×(-7)=676+224=900=30^2

х1=-26-30/16=-56/16=3,5- не подходит

х2=-26+30/16=4/16=1/4

ответ одну 1/4