Поможіть будь ласка, кр розв'язати рівняння 2х-5=9


Ответы на вопрос

Отвечает Дондокова Наташа.

Ответ:

2χ-5=9

2χ=9-5

2χ=4

χ=4/2

χ=2

Объяснение: