При яких значеннях m рівняння 2х²+4х+m=0 має два різні корені ? Ппппппппжжжжжжж Поможіть дуже

требе Срочно срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

Ответ:

при m < 2

Объяснение:

2х² + 4х + m = 0

Знаходимо формулу дискримінанта

D = 16 -4*2*m = 16 - 8m = 8(2-m)

2х² + 4х + m = 0

має 2 корені, коли D > 0 (строго більше 0)

розвязуємо нерівнвість відносно m

8(2-m) > 0

2-m > 0

2  > m

m < 2

власне це відповідь