Знайдіть усі значення a, при яких рівняння х2+aх-3a=0 має лише один корінь.


Ответы на вопрос

Отвечает Мальченок Анастасия.

Ответ:0  или -12

Объяснение:

Уравнение имеет один корень если  D=0

x^2+ax-3a=0,  D=a^2+12a=0,  a(a+12)=0,  a=0  или  а=-12